Panoramika

Panoramika– inwestycja firmy BUDOMAL. Ten wyjątkowy pod względem skali i architektury budynek, powstał na terenie osiedla Widzew i stanowi niebanalne uzupełnienie jednego z najpopularniejszych miejsc zamieszkania w Łodzi. Architekturę budynku tworzy układ 3 brył o zmiennej wysokości od 10 do 14 kondygnacji naziemnych, ułożonych na planie litery "Y". Wygodne  1, 2, 3 i 4 - pokojowe mieszkania oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni powyżej 100 mkw., możliwość swobodnego łączenia powierzchni mieszkalnej, dwupoziomowy garaż podziemny, usługi w parterze, starannie zaprojektowana mała architektura, bezpieczny plac zabaw dla dzieci, estetyczne wnętrza części wspólnych oraz monitoring - to tylko niektóre z atutów PANORAMIKI.

W sprzedaży pozostało ostatnie 26 mieszkań w układzie 2, 3 i 4- pokojowym o mtrażu od ok. 50 mkw- do ok 80 mkw. W ofercie sprzedaży lokali usługowych pozstał lokal U8 ( siedziba biura) o metrażu 485,5 mkw.

Panoramika- zachęca przestrzenią, wysoką jakością zastosowanych materiałów i nowoczesnymi windami, łączącymi wszystkie kondygnacje naziemne i podziemne. Budynek jako jeden z najwyższych obiektów mieszkalnych w Łodzi, góruje nie tylko nad całą okolicą ale widoczny jest z wielu miejsc miasta. Łatwy dostęp do sieci sklepów, galerii handlowych, instytucji użyteczności publicznej - żłobków, przedszkoli i szkół zlokalizowanych na terenie Widzewa, doskonale rozbudowana sieć połączeń komunikacji miejskiej oraz bliskość dworca kolejowego Łódź-Widzew, dodatkowo podnosi rangę i atrakcyjność PANORAMIKI. Dołożono wszelkich starań, by zapewnić mieszkańcom komfortowe miejsce do życia. Mieszkanie tutaj, to codzienna wygoda, łatwy i szybki dostęp do centrum miasta arterią ulic Piłsudskiego/ Rokicińska oraz do realizowanej sieci autostradowej A1.

Panoramika - inwestycja zakończona, oddana do użytkowania

budomal
609 608 252
design by VENTI | Mapa strony